Молекулярна фізіологія 2016

23 Лютого 2016 | Олексій

Категорія: Лекції

Теги: ,


Відкриті лекції з молекулярної фізіології вже 4-й рік поспіль знаходять своїх слухачів серед студентів різних університетів Києва та, навіть, учнів старших класів. «Моя наука» радо запрошує вас дізнатися більше про роботу нашого організму від запліднення і до старіння!

Між тим традиційний курс лекцій з молекулярної фізіології вже розпочався. 14 лекцій розповідають про найтонші молекулярні механізми нашого тіла. В цьому році професору Віктору Досенку буде допомагати автор «Моєї науки», досвідчений викладач нормальної фізіології, старший науковий співробітник відділу з вивчення гіпоксичних станів Інституту фізіології ім. О. О. Богомольця НАН України к. б. н. Тетяна Древицька.

926-2

Лекції проходять щовівторка в Інституті фізіології о 14 годині.

Вхід вільний. Лектори чекають на ваші питання.

Обговорення

Была на одной лекции, очень познавательно! Подскажите, пожалуйста, можно ли где-то посмотреть подобные интересные видеолекции?

Мария, на YouTube є канал IDEALIST.media який знімає та розміщує у себе подобне відео. В тому числі безпосередньо на цю тему. В тому числі за участю вищезгаданих лекторів. Подивиться отут, наприклад:

Напишіть відгук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *