Підтримати проєкт

Моя наука

проєкт ентузіастів, які вкладають в нього свої сили, час та гроші. Учасники проекту працюють для створення українського, інтелектуального, віртуального простору, роблять сучасну науку зрозумілою для кожного.

Але цього не можна досягти зусиллями лише невеличкої групи людей. Якщо Вам подобається наш портал та наші ініціативи, якщо Ви відчуваєте, що ідеї нашого Маніфесту Вам близькі, то ось чим саме Ви можете допомогти:


У нас немає коштів на рекламну кампанію, тому ми просимо власників та адміністраторів сайтів розмістити в себе посилання або банер «Моєї науки». Навзаєм розмістимо інформацію про Ваш ресурс у нашому каталозі «Мережа про науку». Діліться, будь ласка, цікавими Вам статтями через свої акаунти в соціальних мережах. Підписуйтеся на наші сторінки у Facebook, Twitter, Телеграмі та YouTube-канал


Прокоментуйте вподобані (чи невподобані) Вами статті — так Ви покажете нашим авторам, що вони не дарма працювали (тепер реєстрація непотрібна). Наші тексти читають сотні читачів, але лише деякі лишають відгуки. Хоча наші автори їх так чекають!


Якщо Ви вчений, викладач або просто обізнаний любитель в одній з наукових галузей, напишіть науково-популярну статтю для сайту, згідно з рекомендаціями «Нашим авторам».


Ми прагнемо повідомляти про всі науково-популярні події, що відбуваються по всій Україні — лекції, екскурсії, виставки, майстер-класи. Якщо Ви знаєте про підготовку такого заходу у Вашому місті, повідомте нам у нашому календарі подій і ми розповсюдимо інформацію серед зацікавлених людей. Ви також можете додати подію безпосередньо.


Якщо Вам відомий гарний науково-популярний сайт, якого немає у нас в розділі «Мережа про науку», негайно повідомте нам на пошту!


Фінансова підтримка

Для фінансової підтримки нашої діяльності з 2024 року ми відкрили сторінку на BuyMeACoffee. Ви можете підтримати нас одноразово, або донатити невелику суму щомісячно. Частина ваших донатів піде на підтримку науковців: волонтерів і вояків.


А якщо Ви можете допомогти більше, повідомте нас терміново й ми обговоримо з Вами будь-які умови — від реклами на порталі до спільних проектів. Звісно, ми радо станемо з Вами Партнерами!

Заздалегідь Вам вдячні! Разом ми зробимо суспільство більш освіченим та проінформованим!

Evo-club