Космоблогери наступають


Моя наука” часто пише про різні українські науково-популярні проекти. Це й наші партнери, й нові сайти та організації. Частину ми знаходимо самі, про інші нам повідомляють читачі. Все найцінніше складаємо в каталог “Мережа про науку“. Але нещодавно нам надіслали таке посилання, про яке хочеться написати окремо.

Позичене тут: http://www.sheldoncomics.com/archive/160307.html

Написала нам Ольга, мати 7-річного киянина Богдана, який дуже цікавиться космологією. Це цікавий феномен: маленькі діти часто настільки заглиблюються в улюблену тему, що приголомшують власних батьків, а в очах навколишніх дорослих непрофесіоналів виглядають справжніми вченими. Прямо як на картинці праворуч.

Ольга також повідомила, що діяльність нашого порталу надихнула її сина на створення відеоблогу “ХабблТрабл” на YouTube, де Богдан ділиться своїми знаннями з підписниками. Серед мрій юного блогера – побудувати ракету, космодром, полетіти в космос  і стати першою дитиною-космонавтом. Ще більш оригінальною мрією є досліджувати чорні діри.

“Він всім чомучкам чомучка) В мене голова скоро вибухне) і дуже наполегливий. Вивчає фізику зараз і знає про планети все. Замучив родичів розповідями про магнітні поля і термоядерний синтез” – задоволено скаржиться “Моїй науці” мати Богдана.

Колеги-фізики можуть перевірити відео-розповіді головної діючої особи блогу “ХабблТраббл” на наукову точність і достовірність. Але вже одразу ясно, що такий оптимістичний і нестандартний підхід до поширення наукових знань є достойним підтримки й заохочення. Редакція “Моєї науки” бажає авторам “ХабблТрабблу” знаходити однодумців та поширювати зацікавлення наукою.

А тим часом подивіться відео про популярні нині чорні діри, горизонт подій та радіус Шварцшільда.

Обговорення

Дуже цікаво. Чекаємо на продовженнч

Напишіть відгук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *