Увага! Розшук! «Scientific Fun – Наукові пікніки в Україні»

18 Липня 2013 | admin

Категорія: Лекції

Теги: ,


УВАГА! Стартує новий захоплюючий проект «Scientific Fun – Наукові пікніки в Україні».

Scientific Fun – це популяризація наук простим і водночас незвичним для нашого суспільства способом: абсолютно кожен охочий, незалежно від віку, статусу, і тим паче – оцінок у табелях й атестатах зможе власноруч провести експеримент в імпровізованій лабораторії просто неба, зробити маленьке диво та переконатися, що наука може бути доступною та цікавою. Під час заходів фахівці з Центру науки Коперника (Варшава) разом з підготовленими українськими волонтерами продемонструють та пояснять різноманітні закони фізики, хімії та біології. Особливість Наукових пікніків полягає в тому, що відвідувачі не тільки побачать лабораторні досліди, але і втілять їх самі, дізнаються про незвичайні властивості речовин, які щодня використовують у побуті. Таким чином організатори хочуть показати, що наука – це не формули і схеми. Це все, що нас оточує. А також навчити педагогів і батьків проводити захопливі розвиваючі заняття для дітей без будь-яких витрат, використовуючи тільки підручні матеріали.

Пікніки пройдуть восени цього року в п’яти містах України:
Тернопіль — 7 вересня
Львів — 14 вересня
Київ — 21 вересня
Луганськ — 28 вересня
Харків — 5 жовтня

Координаторами проекту є Центр Міжкультурних Ініціатив (Варшава) та Молодіжна організація «Стан» (Луганськ) у партнерстві з Центром Науки Коперника (Варшава), за фінансової підтримки Фонду «Освіта для Демократії» в рамках програми «Перетворення в Регіоні – RITA» Польсько-Американського Фонду Свободи.

Наразі ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ЕКСПЕРИМЕНТІВ для молодих науковців, педагогів та усіх, хто захоплюється наукою та зможе на пальцях пояснити природу явищ, з якими ми стикаємося в повсякденні. Усі бажаючі можуть запропонувати свої ідеї дослідів організаторам Пікніків, а відібрані експерименти учасники конкурсу продемонструють глядачам в рамках одного або кількох Пікніків. Організатори забезпечують учасників необхідними для їхньої презентації матеріалами та обладнанням. НЕ ВТРАЧАЙТЕ МОЖЛИВІСТЬ розказати про свої ідеї та винаходи цілому місту. Заявки на конкурс приймаються до 2 СЕРПНЯ.

Правила участі в конкурсі тут
Форма заявки на участь тут

Крім того, кожен бажаючий МОЖЕ СТАТИ ВОЛОНТЕРОМ в одному із заявлених міст та долучитись до команди організаторів Наукових пікніків, доклавши таким чином власних сил до популяризації та розвитку науки в Україні.

Свої ідеї та питання щодо конкурсу та волонтерської участі в підготовці Пікніків надсилайте на адресу: pikniki@cim.org.pl

За додатковою інформацією звертайтесь також за телефоном: +380965865178

Слідкуйте за нашими новинами на Фейсбук і ВКонтакті, а також на сайті «Тиск світла».

«Моя наука»: ми також будемо повідомляти наших читачів про розвиток проекту через розділи «Події» і «Дедлайн».

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *