Роздуми самця пізаури дивовижної


Ми продовжуємо серію незвичайних інтерв’ю про інтимне життя тварин. Здається, нам дуже пощастило. Зараз на зв’язку справжній представник сучасного спайдер-пікапа, самець виду Pisaura mirabilis (родини Pisauridae), йому є що нам сказати.

Мене іноді бентежать мої хеліцери, але нічого не поробиш: я – звичайний самець виду Pisaura mirabilis (сімейства Pisauridae). Звучить дивно, але я не проти такої назви. У мене є невелика проблема: я часто закохуюся. І в кого ж (?): в самиць, які вдвічі більші за мене: це означає, що я можу з коханця швидко перетворитися в гарненький фаст-фуд. Як вам такий поворот?

Мало того, щоб вижити, доводиться багато полювати і бродити в пошуках придатної їжі. Потрібно розвивати спритність і краще розставляти мережі (далеко не соціальні; це вам не Clubhouse). Терпіння! У нашій справі важливе, чорт забирай, терпіння! Жертва сама йде в педипальпи, якщо почекати відповідного моменту. А далі – справа техніки. Одним словом, життя – з вогником. Однак найбільш стресовий період починається тоді, коли підходить час копуляції з моєю «улюбленою». Ну, як простіше сказати?

Чергова жінка моєї мрії – дама в тілі: фігура, великі пропорції, черевце. Усе говорить за те, що кохання – поняття розтяжне. Ясна річ, моя «кохана» обожнює увагу, турботу й добрі подарунки (а яка самиця їх не любить?). Не завжди вдається зловити велику муху або жирного зеленого коника. Тому рятує хитрість: потрібно закрутити його в кокон так, щоб не було нестерпно боляче за витрачений, чорт забирай, час. Коротше, золоте правило спайдер-пікапа: гарно упакований подарунок вимагає й красивого, акуратного розпакування, щоб я зміг встигнути зробити свою мокру справу. Прошу пробачити мені мою французьку, але залицяння – це вам не фоточки постити в Instagram.

Часто хапаєшся за голову (тобто за головогруди), коли згадуєш, скільки моїх відважних друзів ось так скоротило собі життя (або шматок черевця). А все тому, що погано запакували подарунок або просто попалися під гарячі лапи красуні, коли вона була не в настрої. Коротше, на побаченнях я намагаюся бути максимально акуратним (навколо – пастки). Так, кохання – небезпечна гра, і вийти сухим з її вод може тільки знатний шахрай-ловелас. Нічого не поробиш, ми виживали як могли!

Зрозуміло, деякі мої друзі роблять набагато простіше: у період романтичних побачень вони зв’язують своїх улюблених дам, щоб максимально себе убезпечити. Втім, їх дами знають про БДСМ-наміри своїх кавалерів і дозволяють трохи «нагрішити». А якщо вже мова йде про самців виду Agelenopsis aperta, вони взагалі намагаються в вирішальні моменти шлюбного танцю ввести своїх жінок у стан особистого трансу, непомітно розпорошуючи любовні хімічні речовини. Не відстають від них і мої далекі друзі – самці виду Latrodectus mactans, які вважають за краще мати справу з надто юними красунями, буквально вкладаючи в них свої спермотофори: адже зрілі пані завжди готові з’їсти своїх залицяльників під час копуляції. Коротше, Акуна матата!

Отже, я повинен бути дуже хитрим і спритним. Але натомість потім море задоволення від усвідомлення того, що важлива місія виконана. І в цей момент я часто сентиментально замислююся про головний сенс життя. А який він у вас?

Заголовне зображення: Автор – Carlos Natário у Вікісховищі, ліцензія: CC BY-SA 4.0

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *