Роджер Пенроуз із лекціями в Києві! (26 та 30 жовтня)


Після такої назви, здається, можна вже нічого не писати. Всі, хто цікавиться квантовою фізикою, математикою законів побудови Всесвіту, штучним інтелектом, “чорними дірками” та “Великим Вибухом”, тільки побачивши її, поспішають рити нетрі інтернету за деталями. До речі, дивно, до першої події залишилося менше двох діб, а український сегмент всесвітнього павутиння напрочуд порожній. “Моя наука” поспішає закрити цю прогалину, принагідно дякуючи сайтам Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка та НТУУ “Київський політехнічний Інститут” та одночасно шкодуючи про їхню малу відвідуваність представниками інформагенств.

Так от, нас чекають такі лекції знаменитого британського математика.

У п’ятницю, 26-го жовтня об 11:00 у Залі засідань Вченої ради Інституту міжнародних відносин відбудеться прес-конференція з сером Роджером Пенроузом.
12:00 – його відкрита лекція на тему: «Квантові підвалини, нейрональні мікротрубочки та можливі основи свідомого мислення» (Quantum Foundations, Neuronal Microtubules and a possible Basis for Conscious Mentality)

Адреса: вул. Мельнікова, 36 (між станціями метро “Лук’янівська” та “Дорогожичі”, можна їхати 16м тролейбусом).

У вівторок, 30-го жовтня о 13:00 відбудеться друга лекція Пенроуза у НТУУ “КПІ” – «Сигнали з часу до Великого Вибуху» («Signals from Before the Big Bang»)

Адреса: пр. Перемоги, 37, корпус №1 (станція метро “Політехнічний інститут”), зала Вченої ради.

Вхід на обидві лекції – вільний! Обіцяють також переклад з англійської.

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *