Курс лекцій з патофізіології

1 Вересня 2014 | admin

Категорія: Лекції

Теги: ,


«Моя наука» і невтомний професор Досенко знову замислили грандіозну провокацію. Принаймні, так це можуть представити вже скоро у деяких наукових закладах Києва. І ми не відмовляємося. Бо, звичайно, курс молекулярної фізіології вже давно переріс межі провокаційного експерименту.

Тому хочеться нового, сміливого, цікавого, наукового, неочікуваного. І воно буде. Буде негайно!

Отже, з вересня до грудня буде прочитаний курс лекцій з патологічної фізіології. Подібні курси читаються у багатьох медичних університетах України, проте цей курс буде особливим.

По-перше, він складається з 16 повноцінних лекцій у цьому семестрі й такої ж кількості в новому році. (тоді як у НМУ, наприклад, всього 16 за рік). По-друге, це один з перших курсів лекцій зі спеціальності для аспірантів (зазвичай, у нас аспіранти мають лише заняття з філософії й англійської мови). По-третє, курс будуть читати одразу два лектори: професор Віктор Досенко і не менш екстраординарний к. м. н. Олександр Хижняк.

Лекції розпочнуться 3 вересня і будуть проходити по середах в Інституті фізіології ім. О. О. Богомольця в аудиторії 212. Лекції розраховано на аспірантів зі спеціальності «Патофізіологія», студентів медичних спеціальностей, а також усіх зацікавлених (з підготовкою у галузі фізіології, звичайно).

Розклад лекцій такий:

«Моя наука» незмінно рекомендує відвідати весь курс або окремі лекції.

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *