Освітній проект для школи на Одещині – підтримайте!

1 Лютого 2018 | Швець Алла

Категорія: Біологія

Теги: ,


Від редакції: “Моя наука” часто розповідає про науково-популярні події в Києві, Львові, Харкові, Одесі, інших великих містах. Але в невеликих містечках та селах України в дітей також є жага до науки. Чудово, коли там є вчителі, які хочуть перетворити порожні класи в біологічні лабораторії. До нас звернулася одна така вчителька й ми підтримуємо інформаційно її проект. Підтримайте й ви – гривнею!


Звертаємось до Вас з проханням популяризувати і підтримати фінансово наш освітній проект «Біомолекула» на платформі GoFundEd.

Наші діти мріють про такі уроки біології, на яких вони зможуть зазирнути у неймовірний світ живої природи, який не видно неозброєним оком. Це стане можливим завдяки реалізації нашого проекту. За допомогою віртуальної лабораторії уроки біології стануть ідеальним місцем для формування в учнів природничих знань. Можливо це дасть нашим учням у майбутньому стати провідними спеціалістами у цій галузі.

Метою проекту є створення сучасної віртуальної лабораторії у біологічному кабінеті. Кожен учень матиме можливість використовувати віртуальний простір. За допомогою цифрового мікроскопа там можна буде не лише розглядати мікропрепарат, а й фіксувати це на екрані. Планшети дадуть змогу учням користуватися електронними посібниками та додатковою літературою. Ноутбук і проектор допоможуть усю цю інформацію узагальнити, а ще переглядати відеофільми з різних розділів біології, щоб учні краще сприймали інформацію про живий об’єкт або процеси, які в ньому протікають.

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *