Коли твій партнер слимак


Дорогі друзі, вам часто доводилося спілкуватися з равликами? З нами на зв’язку довгоочікуваний гість, якому є що сказати про життя бананових слимаків. Що з цього вийшло, читайте нижче.

Обережно: текст дуже наближений до 18+

Ми – звичайні каліфорнійські бананові слимаки з дивною назвою Ariolimax californicus. Пссс! Ми з бригади легеневих равликів. Не те щоб наша орієнтація нетрадиційна, вона якраз цілком для нас типова. Досі не можу запам’ятати ці слова – синхронний гермафродитизм! Простіше кажучи, наші предки вирішили підстрахуватися і якось хитро еволюціонували, щоб нікому не було прикро: кожен з нас має і чоловічі, і жіночі статеві органи! Це приблизно як сучасні спальні з відкидними стінами. Один необережний рух, і спальня перетворюється на вітальню. Коротше, природа постаралася, адже у кожного з нас є фалос, який має довжину цілого бананового слимака. Карамба!

Скажу вам на вушко, деякі мої родичі з родини Zonitidae воліють розігрівати один одного перед постільною сценою чимось гостреньким. Ну хто в наш час не бажає гострих оргазмічних відчуттів! Копуляція – не копуляція, якщо партнер не пронизує свою другу половинку спеціальними гострими голочками, які іноді називають карбонатними стрілами чи дротиками кохання. Довжина такого виробу може досягати 30 мм. Так, так, вони зберігаються в спеціальному мішечку особини і при збудженні вивільняються зі статевих органів, щоб спрямувати в м’які місця іншої особини. Вони так еротично впиваються, що хочеться крутитися і стогнати від кохання.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Равликовий БДСМ – найоригінальніший і лайтовий. Правда, є один нюанс, стріли розчиняються в тілі равлика, не завдаючи ніякої шкоди. Так чи інакше, любовні дротики завжди випереджають постільну сцену і являються невід’ємною частиною нашої шлюбної поведінки. Я вважаю, кохання має пронизувати і надихати.

Отже, іноді я люблю переплітатися з іншою тушкою в позі інь-янь (бо у нас є своя бананова кама-сутра), ми ніби проникаємо один до одного до глибини душі і тіла. Звичайно, якщо ви досвідчений вуайєрист і любите підглядати за нашими сексуальними пригодами, то, мабуть, побачили, що ми часто любимо цілуватися з нашими другими половинками. Справа в тому, що наш рот і статевий отвір (гонопора) знаходяться настільки поряд, що може всяке здатися. Одному бісу відомо, чим ми насправді займаємося: чи їмо, чи цілуємося, чи у нас кекс. Як ви вже зрозуміли, незважаючи на самодостатність кожної особини, ми воліємо проводити вечори для розмноження з іншим партнером. І ось тут починається найцікавіше.

Оу, що відбувається?! У нас, чорт візьми, відбувається подвійне спарювання: ми обидва виконуємо один відносно одного і роль самця, і роль самки. Напевно, ви вигукнете, що це за цирк з кіньми! Ніт, для нас це цілком буденна еротика. Ми пронизуємо один одного своїми інтимними твердинями. І поки що ніхто не скаржився. Так, це гірше, ніж еротичні фільми на старих відеокасетах кінця 1980-х. У наших інтимних іграх ми вважаємо за краще повертатися один до одного правим боком, оскільки наші гонопори знаходяться зовсім поруч біля рота (під мантією), коротше, приблизно там де і пневмостом. Тому займаємося цим не як бог на душу покладе, а строго по суті.

Загалом у слимаків все досить демократично: подобаються односторонні копуляції – жодних проблем; помінятися ролями – та взагалі не питання. Жодним свінгерам таке і не снилося! Ми любимо одне одного по-різному, намагаємося нікуди не поспішати, обвиваючи один одного, немов виноградна лоза. Але, як кажуть, у нашому виробництві є нюанс.

Не хочу нікого лякати, але коли статевий акт підходить до свого завершення, нас неймовірно важко відтягнути один від одного. Тобто впендюрити, будь ласка, а вийняти ніяк. Доводиться крутитись у всіх позах. М’язи жіночого статевого проходу тримають пеніс досить міцно. Ну і що накажете? А вихід лише один. Відкусити. Ось і доводиться робити кусь-кусь, щоби якось розчепитися. У кожного з нас є щось таке, що схоже на тертку, це називається радула. Ось ми й займаємося цим самим покусуванням свого і чужого органу, поки не відгриземо до біса. Брутально, скажете ви? А кому сьогодні легко?

Зображення: Two Banana Slugs (Public Domain). Цей файл було завантажено користувачем Adam Cuerden для англійської Вікіпедії. Джерело: en.wikipedia.org

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *