Геннадій Зінов`єв: адронний колайдер. Прості відповіді на складні запитання.


Café Scientifique — науково-популярний лекторій у форматі щомісячних зустрічей. Жива розмова з експертами про передові дослідження в невимушеній обстановці. Учасники мають можливість вільно отримувати актуальні знання і стати частиною спільноти, захопленого наукою.

ScienceCafe представляє лекцію з відомим українським ученим, професором, доктором фізико-математичних наук, керівником програм ЦЕРН — Геннадієм Зінов’євим.

Професор Геннадій Зінов’єв — один з керівників колаборації ALICE в ЦЕРНІ, людина, яка має безпосереднє відношення до роботи популярного в масах, але все ж загадкового і майже міфічного адронного колайдера.

Під час зустрічі ми дізнаємося:

  • Що таке ЦЕРН, чим там займаються люди, і навіщо?
  • Як людям вдалося побудувати адронний колайдер? Як він працює?
  • Яка роль відведена українським вченим?


Геннадій розповість про основні відкриття, парадоксальних і несподіваних результатів. Ми з перших вуст дізнаємося про результати експерименту Оpera і його наслідки. Зрозуміємо що ж таке — антиматерія, звідки її беруть. Як нові знання вплинуть на наше сприйняття світу?

Лекція буде цікава як фахівцям з профільною освітою, так і людям з інших областей, у яких виник жвавий інтерес до теми. Вся інформація буде подана у форматі лекції і динамічного діалогу з професором. Ви зможете задати найнеймовірніші питання, які вас цікавлять.

23 березня, 19:00
Варстість участі 120 грн, умови Простору включено.
Адреса: Київ, вул.Льва Толстого 3, Креативний простір Часопис
Реєстрація на захід.
А про колайдер і бозон Хіггса (чи Гіггза, чи ще якось) можна прочитати тут.

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *