Дні науки в Україні – 8-9 листопада 2014

6 Листопада 2014 | admin

Категорія: Дні науки

Теги: , , ,


Нарешті сталося те, про що ми мріяли у Маніфесті «Моя наука». Українські вчені – біологи і фізики, археологи і астрономи, патофізіологи і математики, етнографи і біотехнологи, радіофізики і геологи, хіміки і музеєзнавці – об’єдналися, щоб розповісти українському суспільству про найкраще заняття у світі. Звісно, про науку. Ми, науковці України, класні і сучасні, а наука – нескінченне джерело сюрпризів для кожного! Всі на «Дні науки»!

Три роки роботи нашого проекту не пройшли дарма. Ми вчилися організовувати лекції і презентації, пояснювати дітям наукові таємниці, писати популярні тексти. Ми знайомилися з колегами з різних галузей науки, а то й наново відкривали для себе наукові центри України. Ми впадали у відчай від байдужості різних людей, але знову надихалися самовідданою працею одиниць, які йдуть всупереч упадництву та зневірі і будують по цеглинці інтелектуальне майбутнє України. Ми зустрілися з громадськими діячами, маркетологами і журналістами, які бачать глибше за поганий театр політики і негайну фінансову вигоду.

Одним словом — ми проводимо «Дні науки». «Дні науки» — це цікаві лекції, демонстрації, експерименти та екскурсії від науковців провідних наукових інститутів та установ України для всіх незалежно від віку та обсягу знань.

У Києві 8-9 листопада відкриються 10 локацій. Серед учасників акції 7 музеїв, 13 установ Національної академії наук України, 2 університети.


У Харкові лекції і демонстрації відбудуться в двох локаціях, спеціально створених для популяризації науки: «Ландауцентрі» і культурному центрі «Indie».

Вхід на всі заходи безкоштовний. Єдиним обмеженням будуть підлягати музейні екскурсії в астрономічні обсерваторії, а також екскурсія до Національного музею медицини. Для цих заходів потрібна попередня реєстрація у групах «Дні науки» у Фейсбук та Вконтакті.

Повну програму ви можете знайти на сайті «Дні науки». Приходьте і подивіться, що таке наука!

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *