Підтримати проект

«Моя наука» – проект ентузіастів, які вкладають в нього свої сили, час та гроші. Учасники проекту намагаються покращити український віртуальний простір, зробити його більш інформативним, показати сучасну науку зрозумілою для кожного. Але цього не можна досягти зусиллями лише невеличкої групи людей. Якщо Вам подобається наш сайт і наші ініціативи, якщо Ви відчуваєте, що ідеї нашого Маніфесту Вам близькі, то ось чим саме Ви можете допомогти:

  1. Якщо Ви вчений, викладач або просто обізнаний любитель в одній з наукових галузей, напишіть науково-популярну статтю для сайту, згідно з рекомендаціями «Нашим авторам».
  2. Зареєструйтесь на сайті та прокоментуйте вподобані Вами статті – так Ви покажете нашим авторам, що вони не дарма працювали. Наші тексти читають сотні читачів, але лише деякі залишають відгуки. Хоча наші автори їх так чекають!
  3. У нас не має коштів на рекламну компанію, тому ми просимо власників та адміністраторів сайтів розмістити у себе посилання або банер «Моєї науки». Повідомте нам на пошту, і ми розмістимо інформацію про Ваш ресурс у нашому каталозі «Мережа про науку».
  4. Один сайт не може охопити всіх користувачів інтернету. Ми будемо вдячні, якщо Ви поділитесь цікавими Вам статтями через свої акаунти у соціальних мережах. Ми часто викладаємо повідомлення про нові статті у наших групах Вконтакті та Фейсбук.
  5. Ми намагаємось повідомляти про науково-популярні події, що відбуваються по всій Україні – лекції, екскурсії, виставки. Якщо Ви знаєте про підготовку такого заходу у Вашому місті, повідомте нам у нашому календарі подій і ми розповсюдимо інформацію серед зацікавлених людей.
  6. Якщо Вам відомий хороший науково-популярний сайт, якого немає у нас в розділі «Мережа про науку», негайно повідомте нам!
  7. Для фінансової підтримки нашої діяльності ми маємо реквізити картки «ПриватБанк»: 4149 6258 0368 2945. Оскільки ми не є комерційним проектом, а купкою ентузіастів, кожна гривня – вже запорука ефективності нашої праці на благо Батьківщини!

Заздалегідь Вам вдячні! Разом ми зробимо суспільство більш освіченим та проінформованим!