Демонстрація “Загадки квіток та суцвіть”

13 жовтня 2018субота, 16:00–17:30

Адреса:
Національний науково-природничий музей НАН України
вул. Богдана Хмельницького, 15

Контакти організаторів:
+380 44 235 6266

Місто: Київ

Теги: запахи, квіти, суцвіття


Дозвольте нам побути нескромними. Це унікальна програма-дослідження, на яку Ви чекаєте у школі своєї мрії, але пропонуємо її лише ми і просто зараз.

У нас є сувора мета – дізнатися абсолютно всі деталі будови квіток та суцвіть. Що ми для цього будемо робити: зануримося в найпотаємніші куточки генеративних органів покритонасінних за допомогою бінокуляра, а далі глибше – у мікрокосмос зі збільшенням мікроскопа.

Ми побачимо найбільшу квітку на нашій планеті, а слідом за цим познайомимося з ще більш гігантськими суцвіттями. Дослідимо їхню хімічну зброю – солодкі та жахливі запахи, якими вони заманюють до себе наївних комах.

Проаналізуємо, чому сонях та ромашка – не прості квітки, з якого дива вона слідкують за сонцем та чому вони є математично довершеними. Ми будемо впевнено складати формули квіток, малювати їхні діаграми, зіграємо в унікальний детективно-квітковий квест. Що ми не будемо робити: сумувати та марно витрачати час.

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/19x8HKdVVXtAKBmXFK-5rYfJJX2w2hfvGzns4dRNhMpU/edit

Оплата: для дітей (45 грн вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 105 грн вартість демонстрації (оплачуєте на місці проведення заходу на 4 поверсі) = 150 грн;
для дорослих (70 грн вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 80 грн вартість демонстрації (оплачуєте на місці проведення заходу на 4 поверсі) = 150 грн.

Увага: якщо у заході бере участь лише Ваша дитина й Ви не хочете її відпускати саму на 4 поверх – то Ви можете:
1) відвести її самостійно, сплативши для себе вхідний квиток до музею;
2) передати нам її з рук в руки не пізніше, ніж за 5 хвилин до початку заходу.

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *