Міжнародна конференція молодих вчених «Today’s challenges in molecular and cell biology»

11 Травня 2015 | Вікторія Косач

Категорія: Лекції


21-25 вересня 2015 року на базі Інституту Молекулярної біології і генетики НАН України буде проведена Міжнародна конференція молодих вчених «Today’s challenges in molecular and cell biology».

Якщо ви студент, аспірант або молодий науковець, який цікавиться сучасними відкриттями у галузях молекулярної та клітинної біології, біоінформатики, фізіології, біотехнології, генетики і структурної біології тоді ця подія саме для вас.

Під час конференції буде можливість поділитися своїми результатами з міжнародною науковою спільнотою, послухати лекції вчених із США, Литви, Польщі, Чехії та Німеччини, познайомитися з новими людьми та потренувати свою англійську.

Крім того, 21го вересня проходитимуть воркшопи з конфокальної мікроскопії, проточної цитофлюориметрії, біоінформатики, хроматографії, на яких ви вдосконалите свої практичні навички.

Більш детальну інформацію та реєстраційну форму (рання реєстрація закінчується 1 липня) можна знайти за посиланням imbg.org.ua/uk/youngsci/ а також у групі www.facebook.com/groups/1819147811644461/

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *