Конкурси осені

2 Вересня 2013 | admin

Категорія: Про сайт «Моя Наука»

Теги: , ,


Ось і осінь прийшла. А з нею і День Знань. Вітаємо всіх задіяних в освітній сфері! Щодо знань, то з ними «Моя наука» вам обіцяє допомагати і надалі.

А поки поспішаємо порадувати наших читачів: восени вас чекають різноманітні і надзвичайні події. Знову збереться Клуб «Еволюція», з вересня відновлять свою роботу дитячі геологічний і хімічний гуртки, всі бажаючі зможуть прийти на «Наукові пікніки», а ті, хто має хист і потяг до науково-популярного писання з біології, можуть виграти чудові призи в осінніх конкурсах.


До 31 жовтня наші колеги з сайту «БіоМолекула» проводять конкурс науково-популярних текстів російською мовою на молекулярно-біологічні теми. Напишіть цікавий огляд з певної проблеми, перекажіть зрозумілою мовою наукову новину або захоплююче розкажіть про свою наукову роботу — і будуть Вам гарні призи. Умови тут.


А якщо Вам легше дається написання статей українською, то фонд Вікімедія та фірма PROXEN разом з українською Вікіпедією пропонують до 15 жовтня написати про тварину чи рослину або іншу біологічну штуку до Вікіпедії, а за це обіцяють цінні подарунки. Знайомтеся з умовами та приступайте!

І також не забувайте про конкурс «Моєї науки», що подовжено до наступного року. Пишіть у наші блоги — і ми віддячимо! 🙂

Переглядайте час від часу розділи «Події» і «Дедлайн» — тоді ви точно не пропустите наукових цікавостей.

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *