Це неправда: як українські науковиці борються зі стереотипами

19 вересня 2021неділя, 13:30–14:15

Адреса:
RIUS готель, велика зала
вулиця Академіка Гнатюка, 12А, Львів, Львівська область, 79007

Контакти організаторів:
STEM is FEM

Facebook подія

Місто: Львів


Почуйте жіночий голос української науки на Book Forum Lviv!

Приєднуйтеся до живої дискусії із сучасними українськими науковицями-авторками науково-популярних книжок та дізнайтеся, як з наукової точки зору можна спростувати відомі стереотипи та популярні твердження “експертів соцмереж”. Спойлер: захід буде дуже цікавим, готуйте питання!

Дискусія проводиться благодійним проєктом STEM is FEM спільно з видавництвом “Віхола“.

Спікерки:

Катерина Шаванова

кандидатка біологічних наук з генетики, керівниця проєктів R&D у “Кернел”, спікерка проєкту STEM is FEM, співавторка майбутньої книги про пригоди радіобіологинь у Чорнобилі та сторінки про радіацію й атомну енергетику Chornobyl insight, донорка крові.

Наталія Атамась

орнітологиня, вивчає гніздову біологію водно-болотних колоніальних птахів, кандидатка біологічних наук, наукова співробітниця лабораторії популяційної екології Інституту зоології НАН України, співорганізаторка науково-популярного проєкту “Дні науки” та “Міжнародного дня рослин“, популяризаторка науки, авторка книги “Пташина історія. Скандали, інтриги й мистецтво виживання“, героїня проєкту “Наука — це вона“.

Також авторка на “Моя наука”

Ольга Маслова

кандидатка біологічних наук, співзасновниця наукпоп-ініціативи Nobilitet, ведуча подкасту “Наука як по маслу” на Громадському радіо, співавторка книги “Коли я нарешті висплюся” та авторка книги “Пригоди клітин в організмі та поза ним”, членкиня експертної ради проєкту STEM is FEM, співавторка боту Solomia.Today.

Також авторка на “Моя наука”

Олена Паренюк

радіобіологиня, кандидатка біологічних наук, спікерка проєкту STEM is FEM, докторантка Національного університету біоресурсів і природокористування України, більше ніж 8 років працює у зоні відчуження ЧАЕС, співавторка майбутньої книги про пригоди радіобіологинь у Чорнобилі.

Також авторка на “Моя наука”

Катерина Зарембо

ініціаторка та головна авторка посібника “Писати аналітику може кожен”, аналітикиня з питань зовнішньої політики України, тренерка з написання аналітичних матеріалів, асоційована аналітикиня Центру “Нова Європа”, викладачка кафедри міжнародних відносин Національного університету “Києво-Могилянська академія”.

Модераторка — Дар’я Бичкова

співорганізаторка проєкту STEM is FEM.

Дата та місце проведення:

Неділя, 19 вересня 2021, 13:30–14:15, готель “Ріус”, велика зала.

Долучайтеся! Вхід на події, які проходять на локаціях по місту, безкоштовний.

Відеозапис


Освітній арт-проєкт “Наука — це вона” ініційований благодійною організацією STEM is FEM за підтримки ООН Жінки в та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) як частина глобальної кампанії “Покоління рівності”.

Додатково, ви можете провести експозицію із плакатами “Наука — це вона” у будь-який час і будь-яку кількість разів. Повертати їх не потрібно! Доставка матеріалів за рахунок організаторів “Наука — це вона”. Див. деталі та як взяти участь.



На мапі

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *