Церемонія нагородження переможниць конкурсу есе «Наука – це вона»

10 червня 2021четвер, 17:00–20:00

Контакти організаторів:
Stem Is Fem

Подія в Facebook

Місто: Київ


У Stem Is Fem супер новина! Церемонія нагородження переможниць і вручення Гран-прі авторці найкращого есе “Наука — це вона” відбудеться 10 червня!

Дякуємо ООН Жінки в Україні та Дитячому фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) за підтримку нашого освітнього арт-проєкту. Він є частиною глобальної кампанії UN Women “Покоління рівності”, що закликає до інновацій і змін задля досягнення рівноправ’я.

Нам дуже приємно, що завдяки нашій ініціативі багато людей дізналося більше про українських науковиць, які є справжніми суперзірками сучасності й прикладами для наслідування. Адже не існує чоловічих та жіночих професій, існують тільки стереотипи про них!

12 фіналісток конкурсу есе будуть нагороджені призами із портретами науковиць — героїнь їхніх есе. Також вони попрацювали з професіональною редакторкою, а їхні роботи не тільки будуть представлені поруч із картинами на виставці, яка подорожуватиме Україною, але й будуть опубліковані у відомих ЗМІ.

Головна подія заходу — оголошення переможниці конкурсу есе.

Як ми й обіцяли, вона отримає 4 тисячі доларів на будь-яку освітню ініціативу, яку вона сама обере! Окрім того, на Церемонії буде проведений благодійний аукціон для збору додаткових коштів для переможниці.

У зв’язку з карантинними правилами, кількість гостей на заході буде обмежена, і на нього можна буде потрапити виключно за запрошенням. Та ми живемо в еру сучасних технологій, тому абсолютно всі охочі зможуть подивитись Церемонію онлайн у Facebook Live.

Запрошуємо усіх доєднатися до святкування перемоги дівчат, які зробили свій внесок у популяризацію сучасної науки без стереотипів!

Дякуємо Генеральному партнеру проєкту — компанії з підтримки стартапів в Україні Roosh Tech й Комунікаційному партнеру — Агентству стратегічних комунікацій TRUMAN Agency за потужну підтримку!

Також ми дуже вдячні Юридичному партнеру — компанії Asters, Медіапартнерам — медіагрупі StarLightMedia та онлайн-виданню The Page і Креативному партнеру — онлайн галереї Spilne.art!

#НаукаЦеВона #SheIsScience #StemIsFem #girlspower #ПоколінняРівності #GenerationEquality

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *