Журнал «Станіславівський натураліст»


Шановні пані та панове, наша редакція має за честь презентувати Вам журнал про природу «Станіславівський натураліст». Ми задумали його як пізнавальне видання, для людей, які думають ширше, яким небайдужим є довколишній світ, і які мають бажання розширити свій кругозір. У свої прагненнях, хочемо, аби журнал був однаково цікавий як людям неспокушеним у науках про природу, так і тим хто добре знається у біології та її дисциплінах. Будучи людьми молодими, незаанґажованими, вільно і проґресивно дивимось у майбутнє.

«Станіславівський натураліст» – це спроба відкриття світу для тих, хто думає ширше. Світу дикої природи і людських можливостей, світу безмірно великого і нескінченно малого, світу сповненого яскравих барв і незбагненних загадок… Ми пропонуємо вийти за межі таких звичних урбаністичних рамок і озирнутися довкола. Покинути асфальти і бруківки вулиць, скам’янілий лик ратушної площі і модернові пластиково-скляні квартали й полинути туди, де лише жива природа – у смарагдові гори Карпати, чи у густі і непрохідні тропічні ліси у серці Африки, чи далекий і дивовижний кораловий світ в Океанії… Ми розповімо Вам про неймовірні місця на Землі, які варто побачити, про екзотичні й невідомі тварини і рослини, про все те, що Вам буде цікаве і небайдуже. Тримайте руку на пульсі змін клімату разом із нашим журналом. Чого чекати завтра: глобального потепління чи нового льодовикового періодуЧому гинуть тропічні ліси? Чи можливо повернути до життя зниклі види? Все це і багато іншого Ви віднайдете на нашому порталі. Час відкривати світ!

Наша редакція об’єднує професійних біологів: від студентів до науковців. Ми завжди перевіряємо опубліковану нами інформацію, аби не ввести Вас – наших читачів – у оману. Тому сміло можете довіряти авторським статтям «Станіславівського натураліста».