Журнал «Станіславівський натураліст»

Теги: наукова журналістика, популярний сайт

http://www.naturalist.if.ua/


Шановні пані та панове, наша редакція має за честь презентувати Вам журнал про природу «Станіславівський натураліст». Ми задумали його як пізнавальне видання, для людей, які думають ширше, яким небайдужим є довколишній світ, і які мають бажання розширити свій кругозір. У свої прагненнях, хочемо, аби журнал був однаково цікавий як людям неспокушеним у науках про природу, так і тим хто добре знається у біології та її дисциплінах. Будучи людьми молодими, незаанґажованими, вільно і проґресивно дивимось у майбутнє.

«Станіславівський натураліст» – це спроба відкриття світу для тих, хто думає ширше. Світу дикої природи і людських можливостей, світу безмірно великого і нескінченно малого, світу сповненого яскравих барв і незбагненних загадок… Ми пропонуємо вийти за межі таких звичних урбаністичних рамок і озирнутися довкола. Покинути асфальти і бруківки вулиць, скам’янілий лик ратушної площі і модернові пластиково-скляні квартали й полинути туди, де лише жива природа – у смарагдові гори Карпати, чи у густі і непрохідні тропічні ліси у серці Африки, чи далекий і дивовижний кораловий світ в Океанії… Ми розповімо Вам про неймовірні місця на Землі, які варто побачити, про екзотичні й невідомі тварини і рослини, про все те, що Вам буде цікаве і небайдуже. Тримайте руку на пульсі змін клімату разом із нашим журналом. Чого чекати завтра: глобального потепління чи нового льодовикового періодуЧому гинуть тропічні ліси? Чи можливо повернути до життя зниклі види? Все це і багато іншого Ви віднайдете на нашому порталі. Час відкривати світ!

Наша редакція об’єднує професійних біологів: від студентів до науковців. Ми завжди перевіряємо опубліковану нами інформацію, аби не ввести Вас – наших читачів – у оману. Тому сміло можете довіряти авторським статтям «Станіславівського натураліста».