Майбутнє без раку


Науково-просвітницький довідниково-інформаційний портал “Майбутнє без раку”

Проект «Майбутнє без раку»  –  важлива освітня ініціатива, спрямована на зменшення захворюваності на рак в Україні і смертності від нього, яка за темпами росту випереджає серцево-судинні захворювання.

Рак молочної залози – найбільш серйозна соціально-економічна проблема охорони здоров’я в усьому світі і в Україні, зокрема, що кожного року забирає життя більше ніж у 7 тисяч українок. Відсутність елементарних знань щодо проблеми раку молочної залози обертається високим рівнем захворюваності (більше 16 тис. нових випадків щороку), високим рівнем щорічної летальності (майже 2000 тис. випадків на рік), виявленням захворювання на пізніх стадіях, що призводить до зменшення перспектив на одужання.

Одним із дієвих шляхів вирішення цієї проблеми Всесвітньою організацією охорони здоров’я  (ВООЗ) признано підвищення обізнаності пересічних громадян щодо проблеми, онкологічної настороженості, перешкоджання канцерофобії, виховання вмотивованості до здорового способу життя, відмови від шкідливих звичок, як засобів профілактики раку.