Labprice.ua


Провідний український лабораторний портал Labprice.ua  — інформаційно-рекламний ресурс для працівників лабораторної індустрії України.

На Labprice.ua розміщено інформацію про українські компанії, які продають лабораторне обладнання (лабораторні прилади загального призначення, вимірювальні прилади, прилади для хроматографії та аналізу, лабораторні меблі, лабораторне обладнання загального призначення і допоміжні матеріали, спецодяг, засоби індивідуального захисту, миючі машини та засоби), хімічні реактиви (розчинники, реагенти для хімічного синтезу, барвники та індикатори, кислоти, луги, солі, реагенти для аналітичної хімії, спеціальні реактиви), біологічні реагенти (молекулярна біологія, мікробіологія, гістологія, імунологія) та надають різноманітні послуги (наукові консультації та навчання, контрактні наукові дослідження, аналізи біологічні та фізико-хімічні, ремонт лабораторного обладнання).

На порталі подано максимально можливий перелік підприємств та організацій України, які пропонують товари та послуги для лабораторій.

Labprice.ua розрахований на співробітників науково-дослідних, промислових, аграрних, медичних та фармацевтичних лабораторій. Для них Labprice.ua — найкращий спосіб у мінімально короткий термін отримати інформацію про виробників і постачальників лабораторного обладнання, меблів, хімічних реактивів, біологічних реагентів та лабораторного посуду.

Labprice.ua є унікальним у своєму сегменті інтернет-ресурсом: фахівцям лабораторного ринку він допомагає не тільки знаходити обладнання і матеріали для лабораторій, а й надає можливість ознайомлюватися з новинами та подіями лабораторного ринкустаттями про лабораторне обладнання і методи, знаходити інформацію про спеціалізовані виставки, наукові конференції, з’їзди та семінари, одержувати консультації з питань вибору та використання обладнання, дізнаватися про здобутки, проблеми та перспективи української науки, користатися каталогом спеціалізованих веб-посилань.