Геноміка ЮА


Геноміка ЮА — громадська організація зі статусом неприбутковості. Ми робимо заходи неформальної освіти, а також працюємо, щоб оміки та біоінформатика були більш представлені в освіті, ширше використовувалися в дослідженнях та в індустрії.

В нас є два постійних територіальних проєкти: Odesa Bioinformatics Club, перший проєкт організації, та Kyiv Bioinformatics Club. Навколо них сформувалася спільнота студентів та спеціалістів з різним бекграундом, яких цікавить застосування обчислювальних методів для вирішення біологічних та медичних задач.

Інший наш проєкт, Biomedical Journal Club – це журнальний клуб, який проходить переважно в онлайні. Один учасник обирає нову статтю з біомедичних наук чи біоінформатики та презентує її, включаючи короткий вступ в тему, а слухачі мають змогу ставити запитання. Після презентації відбувається нетворкінг.

Окрім іншого, ми робимо семінари, лекції та воркшопи.

Де нас можна знайти:

  • Наш сайт: genomics.org.ua. Тут ви знайдете юридичну інформацію, стислий опис організації та інформацію про організаційний комітет;
  • Telegram: канал @genomicsua, де викладаються всі анонси подій. В описі ви знайдете посилання на чати, спілкування відбувається переважно в чаті Kyiv Bioinformatics Club;
  • Facebook: сторінка Genomics UA.
  • Відеозаписи подій на YouTube

Якщо вам цікава біоінформатика, ви навчаєтесь або працюєте в біомедичних чи біотехнологічних галузях, або просто вважаєте, що наша спільнота може бути вам корисною — приєднуйтеся!