Медичний форум молодих науковців ВІМСО-2018

4 квітнясереда6 квітня 2018п’ятниця

Адреса:
Буковинський державний медичний університет
Театральна площа, 2

Контакти організаторів:
+380 372 553 754

Місто: Чернівці

Теги: медицина, молоді вчені, науковий форум, фармацевтика


Щорічно Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» виступає організатором перспективного наукового форуму, який об’єднує молодих вчених – однодумців з України та інших країн. Постійно зростає кількість учасників нашого форуму – це свідчить про те, що молоді, наполегливі, активні вчені об’єднані спільною метою – поділитися своїми науковими та творчими досягненнями, задумами, а також прагнути до нових звершень в медичній та фармацевтичній галузях медицини для збереження та зростання авторитету лікарів і провізорів в суспільстві.

У результаті постійного зростання іміджу Університету та інноваційних організаційних заходів, у 2016 році в роботі ІІІ Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів і молодих учених «Пріоритети та перспективи молодіжної науки», BIMCO 2016 взяли участь 1670 учасників, у тому числі понад 300 науковців з Данії, Чехії, Польщі, Сербії, Болгарії, Йорданії, Ірану, Непалу, Нігерії, Гани, Бразилії, Румунії, Молдови, Грузії, Узбекистану.

На сьогодні BIMCO є наймасштабнішим з медичних форумів молодих науковців в Україні, його невпинно зростаюча популярність є свідченням європейського рівня проведення наукових заходів. Розширилася і тематика конгресу: сьогодні проведення заходу передбачає роботу понад 35-ти секцій теоретичного та клінічного спрямувань, проведення близько 20 клінічних майстер – класів та лекцій відомих вчених з актуальних питань медицини і фармації. Всеукраїнський медичний журнал молодих вчених «Хист» у 2016 році зібрав 1170 тез наукових матеріалів учасників конгресу.

Реєстрація на сайті форуму: http://bim.co.ua/

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *