ІІІ форум з непрямого оподаткування

26 жовтня 2018п’ятниця, 09:30–15:00

Адреса:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вулиця Володимирська, 60, 2-й поверх, аудиторія 329)

Контакти організаторів:
office@advisortax.org

Місто: Київ

Теги: податки


Детальна інформація за посиланням: http://advisortax.org/?p=5066
Реєстрація: https://goo.gl/forms/GY5uxDBKh3ITb1pY2
У фокусі уваги експертів податок на додану вартість та акцизний податок. Непрямі податки в умовах переважної тінізації економіки повинні відігравати ключову роль у наповненні бюджету і фінансуванні державних витрат в період реанімування вітчизняної економіки та подальшого її розвитку. Саме непряме оподаткування відіграє позитивну роль не лише з точки зору доходів бюджету, але й з соціальної точки зору (акцизний податок на алкоголь, пиво, тютюн). З урахуванням важливості непрямих податків для економіки країни, жодна «чергова» податкова реформа не оминає податку на додану вартість та акцизного податку. Крім того, непрямі податки є предметом великої кількості спорів між органами державної фіскальної служби та платниками податків.
До участі у дискусії запрошуються юристи, адвокати, судді, податкові експерти, аудитори, науковці, представники виконавчої, законодавчої гілки влади та громадських організацій.
Форум з непрямого оподаткування покликаний створити умови для всебічного обговорення та вирішення проблем правового регулювання податку на додану вартість та акцизного податку в Україні.

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *