Genomics UA: бактеріальні нуклеотиди та метод рідинної хроматографії (онлайн-лекція)

30 квітнячетвер, 19:0030 квітня 2020четвер, 21:00

Адреса:
online

Контакти організаторів:
https://t.me/GenomicsUA (посилання на Telegram-чат в описі каналу)
i@genomics.org.ua

Теги: біологія, лекція, наука


Відкриті лекції від ГО “Геноміка ЮА” — це формат, в якому запрошені фахівці розповідають про свій проєкт, чи про науковий напрям, а слухачі можуть ставити запитання. Після презентації відбувається неформальне спілкування та нетворкінг.

  • + Темою цієї лекції стане вивчення бактеріальних нуклеотидів за допомогою методу високоефективної рідинної хроматографії (ВРХ). На зустрічі лекторка представить статтю про застосування методу ВРХ в сучасних наукових дослідженнях та розповість про базові принципи роботи з хроматографом.
    Посилання на статтю
  • Доповідачка: Tatyana Brodiazhenko (Fb, LinkedIn), PhD-студентка в University of Tartu (Estonia) і assistant researcher в Umeå University (Sweden).
  • Де: онлайн. Ми робимо дзвінок-конференцію в Zoom, до якого може приєднатися кожен. Там доповідач транслює презентацію, можна ставити питання та брати участь у дискусії. Якщо в вас немає змоги приєднатися через Zoom, ми робимо трансляцію (крім неформальної частини та нетворкінгу) на нашому YouTube-каналі.
    Zoom: Meeting ID: 828 8853 5621, Password: genomicsua
    YouTubehttps://youtu.be/A3N1lkSQV4I
FAQ:
Як мені приєднатися та ставити запитання?
— Вам потрібно зареєструватися на zoom.com (це безкоштовно), звантажити програму, перейти по посиланню, яке надане в анонсі події та ввести приведений пароль. Чи просто ввести meeting ID та пароль, якщо ви вже встановили та відкрили програму. Якщо є змога, приєднуйтесь з вебкамерою, це допомагає створити ефект присутності задля більш неформального спілкування. Зазвичай учасники виключають мікрофон (“mute”), доки спілкується хтось інший. Якщо в вас виникли запитання до завершення доповіді, ви можете надіслати їх в чат, чи запитати через мікрофон. Якщо ви дивитесь нас через YouTube, ви можете залишати запитання в чаті трансляції.
Мені сподобалось / є запитання / хочу бути на зв’язку з вами.
— Перш за все, дякуємо за вашу зацікавленість! Ми зібрали біомедичну спільноту в Telegram і ви можете приєднатися. Перейдіть на канал , підпишіться і в описі ви знайдете посилання на чат. Також ось сторінка Facebook та YouTube-канал: в разі запитань, зв’яжіться з нами будь-яким з цих способів.

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *