Вебінар “Нейронаука в школі”

23 березня 2021вівторок, 18:00–19:30

Контакти організаторів:
Реєстрація

подія у Facebook


Нейронауки — складна галузь знань. У нервовій системі чимало структур, а характер їхніх зв’язків та взаємодій подекуди дуже заплутаний. В курсі шкільної біології цей матеріал викладається досить рано — у 8 класі. А це пов’язане із неодмінним спрощенням відомостей у підручниках. Подекуди настільки, що зникає суть процесу. Крім того, шкільна нейробіологія містить чимало застарілих або помилкових відомостей, які “мандрують” з підручника у підручник.

Під час семінару спробуємо висвітлити такі проблемні місця у розмові із нейрофізіологом, кандидатом біологічним наук, старшим науковим співробітником Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця Андрієм Чернінським. Він є співавтором кількох навчальних посібників, у тому числі рекомендованих Міністерством освіти та науки підручників, автором посібника з біології людини, онлайн курсу з нейронаук для школярів та координатором Українського нейроконкурсу.

Цільовою аудиторією є шкільні вчителі та викладачі МАН

Де?

Зустрічаємося в Google Meet — вівторок, 23 березня, 18:00.

Очікувана тривалість 90 хвилин плюс відповіді на питання.

Реєстрація


В межах Тижня мозку в Україні 2021: програма на 15-23 березня 2021
Організатори: Український нейроконкурс Ukrainian Brain Bee

Обговорення

ПОдруга скинула посилання. Я зацікавилася. Цікавить, чи будуть доступні записи та матеріали заходу після вебінару, оскільки я не зможу бути більше години.

Напишіть відгук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *