Нейроконкурс 2017. Перший етап

18 березня 2017субота

Адреса:
Перший, відбірковий етап конкурсу тестування через мережу Інтернет. Зареєструйтесь

Контакти організаторів:
brainbee

Теги: конкурс, нейронауки, фізіологія


Що це?

Це змагання серед школярів у галузі знань з нейронаук. Він є офіційним регіональним етапом Міжнародного конкурсу International Brain Bee Competition, заснованого доктором Норбертом Мислінським з Університету Меріленд (США). Метою змагання є зацікавлення молоді у вивченні принципів організації і роботи головного мозку, основ формування психіки людини, причин виникнення головний неврологічних хвороб та шляхів їхньої корекції.

Конкурс заснований у 1998 році, а Україна долучилася до його організації у 2012 році. Наразі конкурс проводиться більш ніж у 50 країнах, а національні переможці 26 з них змагаються на міжнародному рівні.

Офіційним гаслом конкурсу є

Building Better Brains to Fight Brain Disorders

Змагання 2017

До участі запрошуються старшокласники усіх регіонів України!

Цьогорічний конкурс відбудеться в два етапи.

Перший, відбірковий етап буде організований шляхом тестування через Інтернет. Він відбудеться 18 березня, під час Всесвітнього тижня мозку — реєстрацію вже розпочато!

Переможців відбіркового туру буде запрошено на фінал змагання, що пройде 8 квітня у провідному науково-дослідному центрі в галузі нейронаук — Інституті фізіології ім.О.О.Богомольця Національної академії наук України в Києві. Визначений під час фіналу чемпіон зможе представити Україну на Міжнародному змаганні, що відбудеться у серпні в США.

Організатори

Координатором національного конкурсу є Андрій Чернінський, к.б.н., с.н.с. Інституту фізіології ім.О.О.Богомольця НАН України.

Змагання підтримується Українським товариством нейронаук та Національним центром “Мала академія наук України”.
Підпишіться на подію у ФБ

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *