Медичні пікніки 2019

19 травня 2019неділя, 12:00–17:00

Адреса:
пао

Контакти організаторів:
Подія у Фб
Організатори: Наукові пікніки в Україні

Місто: Київ

Теги: демонстрації, медицина, наукові пікніки


Медицина поєднує в собі, певно, усі науки.

Ми хочемо розповісти що відбувається всередині нас, як залишатися здоровим, навчити дорослих та дітей надавати першу медичну допомогу.

Хочемо ближче познайомити киян з лікарями у неформальній обстановці, зменшити дистанцію лікар — пацієнт, допомогти знайти відповіді на запитання, що стосуються медичної реформи. Донести важливість здорового способу життя на простих та практичних прикладах.

Тисячі міфів вкорінились в свідомості багатьох людей. Ми хочемо допомогти розвіяти і зруйнувати зайві вагання стосовно вакцинації, розповісти про те, що таке гомеопатія і чому вона не здатна вилікувати, навчити молодих батьків правильно доглядати за малюком та припинити боятись зовсім примарних проблем.

Також використовуючи мультидисциплінарний підхід, хочемо довести що всі галузі науки безпосередньо мають вплив на здоров’я та життя людини.

Парк Шевченка. Вхід вільний


Організатори: Наукові пікніки в Україні

Проект реалізується в рамках “Року науки в Києві” завдяки підтримці киян на Громадському бюджеті, спільно з управління культури, туризму та охорони культурної спадщини та за підтримки Київського молодіжного центру.На мапі

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *