Конкурс на участь у модулі STEM is FEM “Агропромисловість”

7 листопадасубота, 07:004 грудня 2020п’ятниця, 23:30

Контакти організаторів:
Email: stemisfem@gmail.com


STEM IS FEM – освітній проект популяризації STEM-спеціальностей серед дівчат. Беріть участь у нашому конкурсі, ставайте частиною спільноти й отримайте шанс виграти приз, який може змінити Вашу майбутню кар’єру вже зараз!

Модуль на тему “Агропромисловість” відбудеться 12-13 грудня у онлайн-форматі. Конкурс на участь у модулі триває з 7 листопада по 4 грудня включно.

Модуль – це два дні цілковитого занурення в галузь: зустрічі та спілкування з жінками, які вже працюють у ній; нові знання щодо того, як нині розвивається тема, і які кар’єрні перспективи пропонує; опанування деяких практичних навичок. І, звісно, участь у конкурсі, перемога в якому стане новим кроком на шляху до професії мрії!

Одразу попередимо: агросектор – це круто і сучасно, цікаво та драйвово. Чому? Тому що це одна з найтехнологічніших галузей, яка стрімко розвивається. Агрокібернетики та біохакери, агрономи-програмісти та агрономи-генетики – усі ці професії з’явилися не так давно, але вже встигли стати затребуваними. Сільськогосподарська техніка сьогодні – це не просто комбайни та трактори, це агрегати, оснащені GPS-навігацією та супутниковим моніторингом.

Як взяти участь у конкурсі?

  1. Мати півгодини вільного часу та шалену мотивацію перемогти.
  2. Зареєструватися на сайті stemisfem.org – для нових учасниць (або просто згадати логін та пароль для входу на платформу).
  3. Натиснути кнопку «Конкурс» та відповісти на 5 питань на загальну ерудицію.
  4. Похвалити себе за перший крок на шляху до успіху.
  5. Чекати на запрошення!

Більше новин про перебіг проєкту STEM is FEM:

Facebook: STEMisFEM

Instagram: stem_is_fem

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *