Дні науки 2019 Івано-Франківськ

10 листопада 2019неділя, 12:00–15:00

Адреса:
вул. Карпатська, 15
Наукове містечко "Нова енергія" на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Контакти організаторів:
Наукове містечко «Нова Енергія» http://newenergy.if.ua/

Місто: Івано-Франківськ

Теги: Дні Науки


Дні науки” — науково-популярна акція, що проводиться в наукових закладах України з 2013 року.

Програма
Дні науки 2019. Івано-Франківськ

10 листопада (неділя)

Наукове містечко “Нова енергія” на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

(вул. Карпатська, 15)

Демонстрації:

12:00 TESLA ENERGY SHOW тривалість година

Справжнісіньке шоу зі спецефектами на будь-який смак, каскадами електричних зарядів та блискавок, плазмовими кулями, генераторами, від яких волосся буквально стає “дибки” — лише невелика частина грандіозного «Tesla Energy Show»! Tesla Energy Show — це містичний та небезпечний світ. Світ змінного струму, блискавок та надзвичайних відкриттів. Його творець — Нікола Тесла! геній, який випередив свій час.

13:00 та 14:00 Нове наукове шоу, тривалість — година

Фізика та хімія — це цікаво, і ми доведемо це 10 листопада. Вибухові досліди та експерименти, у яких активну участь візьмуть і відвідувачі.

А також: лотерея упродовж заходу

Екскурсія науковим містечком «Нова енергія»

Тривалість година, початок кожної години(12:00, 13:00, 14:00, 15:00)

Нова експозиція музею не залишить нікого байдужим до науки та досліджень! Екскурсія Науковим музеєм — це завжди гарантія веселого та пізнавального проведення часу. У процесі гри відвідувачі познайомляться із законами фізики, властивостями тіл та перетворенням енергії, поринуть у віртуальний світ, де вмить перенесуться у будь яку точку галактики. Тут батьки можуть позмагатись з дітьми, наприклад, хто більше згенерує енергії на велогенераторі Наші екскурсоводи — справжні професіонали своєї справи, які вміють пізнавально для дорослих та доступно й весело для діток розповісти про кожен науковий експонат. У нашому Науковому музеї можна торкатися до всіх експонатів, перевірити на собі перетворення енергії, спробувати себе у ролі дослідника. За годину відвідування нашого Наукового музею всі серйозні дорослі перетворюються на веселих дітей, а всі дітки стають маленькими науковцями!

Майстер-класи

Локація наукових фокусів «Ілюзіоніст» Для дітей віком від 12 років.

Час: 12:00-13:00 Керівник: Кампов Олександр

Ніякої магії, тільки чиста наука! Ми у науковому містечку «Нова енергія» завжди демонструємо фізичні закони в дії, а на цій локації ми будемо порушувати звичні фізичні властивості добре відомих предметів та змінювати стандартний хід відомих фізичних явищ. Під час майстер-класу діти будуть, окрім опановування секретів цікавих наукових фокусів, розвивати нестандартне та критичне мислення, дрібну моторику рук, вивчатимуть психологію людини та її підсвідомі психологічні помилки, основні критеріїв успішних публічних виступів (контакт з аудиторією).

Локація архітектури та дизайну «ART house» Для дітей віком від 4 років.

Час: 13:00-14:00 Керівник: Боднар Оксана

Цікавий майстер-клас, який зацікавить наймолодших наших відвідувачів. Навчати азам архітектури та дизайну будемо за допомогою харчових продуктів, з яких дітки зможуть будувати смачні архітектурні споруди та прикрашати їх на свій смак. Архітектура в нашому розуміння — це не лише конструювання будівель, моделювання, вивчення принципів містобудування. Будемо навчати діток відчуттю прекрасного, відчуттю гармонії форм, кольорів, текстур, масштабів та обʾємів.

Локація харчової лабораторії «Кус-кус» Для дітей віком від 7 років.

Час: 13:00-14:00  Керівник: Галина Грицуляк

Цікаві досліди та 100% критичного мислення! Ми виховаємо справжніх інспекторів з якості продуктів — це мислячі споживачі, які вміють розбирати харчові продукти практично на атоми та орієнтуватися на магазинних полицях краще за батьків.Будемо досліджувати все, що ми купуємо щодня — молочні продукти, овочі та фрукти, соки-води, мʾясні продукти… ііііііі шооооколад та цукерочки. Ну і після цього забудьте про КетчоНези, Сарделько-Сосиски та Чіпсо-Коло-Фанту вдома — Ваші діти знатимуть з чого це зроблено і чому не треба ці продукти споживати!

Локація харчової лабораторії «Наукова кухня» Для дітей віком від 7 років.

Час: 14:00-15:00  Керівник: Дарвай Надія

Курс “НАУКОВА КУХНЯ” — це фантастичний світ фізики, хімії та кулінарії в одній Щодня, коли ми переступаємо поріг кухні, там відбувається кулінарна магія. А ще захопливі фізико-хімічні процеси з їжею, яку ми готуємо. На звичні речі дітки поглянуть очима юного дослідника і науковця. Багато цінної інформації про здорове харчування, велика кількість цікавих експериментів і всілякої смакоти

Локація «3D-технології» Для дітей віком від 7 років.

Час: 14:00-15:00  Керівник: Томіщ Валерій

Ми знаємо, що за 3D технологіями майбутнє нашої важкої і легкої промисловості. Саме тому знайомство з цією технологією дасть перевагу кожному, хто хоче домогтися успіху в майбутньому. Дитина завжди прагне постійно вчитися, побачити та дізнатися про щось нове, спробувати все самотужки. Саме для таких цікавих до всього нового дітей ми створили першу у Західному регіоні 3D-ШКОЛУ та розробили адаптовані для дітей курси 3D-моделювання та 3D-друк. А для найменших відвідувачів — цікавий майстер-клас зі створення тривимірних моделей за допомогою 3D-ручок.На мапі

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *