Лекція Public Science: «Вакцинація: корова, що рятує?»

18 січня 2016понеділок, 19:00

Контакти організаторів:
+(38)044-591-25-35
prostir@chasopys.kiev.ua

Місто: Київ

Теги: медицина, наука


18 січня у креативному просторі «Часопис» відбудеться перша лекція нового сезону проекту Public Science. Для нашої першої цьогорічної зустрічі ми обрали одну з найбільш цікавих, контроверсійних і обговорюваних тем нашого соціуму – ми поговоримо про вакцинацію.

Більш ніж 200 років люди з успіхом використовують принципи вакцинації для боротьби із різними формами захворювань. Завдяки вакцинації ми з вами не зіштовхуємося із віспою, поліоміелітом та деякими іншими хворобами, що лютували у минулому. Але в сучасних медіа-джерелах все частіше виникають спалахи занепокоєння та перестороги стосовно вакцинації та вакцин, що використовують тепер. Лунають також заклики до відмови від вакцинації, тощо. Чим же зумовлені ці сумніви?

Розібратись без жодних наукових спекуляцій у тому, що таке вакцинація, який її принцип, які вакцини бувають, та чи треба її боятися, нам допоможе добре відомий аудиторії Public Science Дмитро Мальцев, к. м. н., заступник директора Інституту Імунології НМУ ім. Богомольця. Людина, чиї лекторські та професійні таланти не викликають жодних сумнівів.

На лекції ви дізнаєтесь:

  • Що спільного між коровами та вакцинацією?
  • Що таке вакцинація з точки зору імунобіології?
  • Який ії принцип та які її досягнення?
  • Чого нам треба остерігатися при проведенні вакцинації та які є метричні принципи?
  • Які існують типи вакцин, що таке «добра» та «погана» вакцини?

Відповіді на ці та багато інших питань ви дізнаєтесь на нашій лекції.

Вартість: 120 грн (умови Простору включені)
Попередня реєстрація обов’язкова. Кількість місць обмежена.

Партнери проекту:

  • Креативний простір «Часопис»
  • Інтернет-журнал про майбутнє «Платформа»

P. S. Команда Public Science жодним чином не нав’язує свою думку чи ставлення до проблеми. Єдина мета, яку ми переслідуємо – наукова достовірність. Ми не представляємо інтереси жодних структур, що можуть мати відношення до цієї проблеми.На мапі