27 липня 2015понеділок, 19:00
Адреса:
м. Площа Льва Толстого, вул. Л. Толстого, 3
Контакти організаторів:
044 591-25-35
Місто: Київ
Науково-популярний лекторій Public Science, що популяризує науку для широкої аудиторії, представляє нову тему і запрошує відвідати чергову зустріч спільноти закоханих у науку.
Як працює наше тіло після хірургічного втручання з пластинами чи імплантами? Наскільки надійними є біомеханічні системи? Які є інженерні підходи для відновлення функціональності біомеханічних систем людського тіла?
Наступна розмова в рамках науково-популярного лекторію Public Science присвячена біомеханіці людини. Тіло людини буде представлено з інженерної точки зору: ми з вами як комплексна механічна конструкція із структурними елементами, що мають механічні, біологічні властивості та функціональне призначення.
На лекції можна буде дізнатися, як влаштована біомеханіка людського тіла з пошкодженнями, протезами та зубними імплантами, пластин з гвинтами, зовнішніми системами фіксації переломів нижніх кінцівок. Сучасні проблеми біомеханіки, на які натрапляють лікарі-практики та інженери, а також методи, алгоритми та інструменти для їх вирішення.
Розмовляти будемо з Віктором Єщенком — асистентом кафедри «Динаміки і міцності машин» Механіко-машинобудівного інституту Національного технічного університету України «КПІ».
Вартість участі 120 грн, умови Простору включено.
Реєстрація обов’язкова, за посиланням.
Сповіщення
Коментарі