Карантин і віддалена робота — це нові можливості для жінок науковиць. Дискусія від ВУММ (Zoom)

11 лютого 2021четвер, 18:00–20:30

Контакти організаторів:
Подія у Facebook


Найбільшою проблемою для кар’єри жінки і досі залишається народження дитини, що майже повністю вибиває її з робочого потоку. Особливо в Україні, де існує традиція “сидіти у декреті” до 3-х років, жінкам важко поновити повноцінний робочий процес у короткий термін.

Масовий перехід в онлайн та розповсюдження віддаленої роботи не тільки створює проблеми, але й відкриває нові можливості.

Кандидатка фіз. мат наук, астрофізикиня Анастасія Скорик готова поділитися досвідом, як можна використати час декрету, щоб написати та захистити дисертацію, отримати нові знання та ефективно розподілити свій час між родиною та кар’єрою.

А також ми запрошуємо жінок науковиць обговорити цей досвід та поділитись власними враженнями та лайфгаками.

Де

Зустріч відбудеться у форматі Zoom-конференції.

ВУММ: день жінок та дівчат у науці

ID зустрічі: 611 230 5025

Посилання на Zoom зустріч

Пароль для під’єднання: 0uzJFD

Організатори: Вільний Університет Майдан Моніторинг

Подивитися відеозапис можна тут:

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *