Лекторій з нейронаук Brainy. Лекція Миколи Кононенка: «Циркадний годинник – чому ми ранком прокидаємось, а ввечері лягаємо спати»

16 травня 2016понеділок, 19:00

Адреса:
вул. Льва Толстого, 3

Контакти організаторів:
prostir@chasopys.kiev.ua
+(38)044-591-25-35

Місто: Київ

Теги: нейронауки


Як наслідок обертання Землі навколо своєї осі з періодичністю в 24 години, більшість живих організмів на планеті зазнають циркадні зміни світла і температури. Щоб пристосуватися до цих змін, безліч видів, від ціанобактерій до людини, розвинули власний біологічний годинник.

В рамках Brainy – лекторію з нейронаук, організованого креативним простором «Часопис» – провідні українські вчені та спеціалісти з нейронаук доступною мовою розповідають та пояснюють, як працює найдивовижніший та найзагадковіший орган людини — мозок.

16 травня поговоримо про наступне:

  • Чому ми ранком прокидаємось, навіть якщо не користуємось будильником? Що таке циркадні ритми? Де в мозку міститься наш внутрішній головний годинник?
  • Як працює наш внутрішній головний годинник?
  • Куди ідуть сигнали від нашого головного годинника?
  • Захворювання, пов’язані зі збоєм циркадних ритмів?

Ці та багато інших питань на нашій черговій лекції 16 травня у креативному просторі «Часопис» висвітлить доктор біологічних наук Микола Кононенко – старший науковий співробітник Лабораторії молекулярної біофізики Інституту фізіології ім. О. О. Богомольця НАНУ. Микола Кононенко є членом Американського та Українського Товариства Нейронаук.

Вартість вхідного квитка: 120 грн (умови Простору включені).
Для студентів: 80 грн, необхідна попередня реєстрація (вкажіть тип оплати «готівкою» та придбайте квиток на місці після пред’явлення студентського).

Попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена. Зареєструватись або придбати квиток за посиланням.



На мапі