Brainy. Лекція О. А. Кришталя: «XXI століття, нейронаука, свідомість, свобода волі»

28 березня 2016понеділок, 19:00

Контакти організаторів:
+(38)044-591-25-35
prostir@chasopys.kiev.ua

Місто: Київ

Теги: наука, нейронауки


Вже декілька століть вчені – філософи, психологи та нейрофізіологи – намагаються пояснити феномен свідомості. Дехто прийшов до висновків, що свідомість неможливо вивчати, а дехто взагалі вважає, що свідомості не існує. Проблема свідомості поряд з проблемою свободи волі є одним з найскладніших питань сучасної нейрофізіології та філософії.

В рамках Brainy – лекторію з нейронаук, організованого креативним простором «Часопис» – провідні українські вчені та спеціалісти з нейронаук доступною мовою пояснюють, як працює найдивовижніший та найзагадковіший орган людини – мозок.

  • Що ми знаємо сьогодні про свідомість?
  • Чи можемо ми досліджувати свідомість?
  • Що означає бути свідомим?
  • Чи мають свідомість тварини?
  • Чи справді свідомість – це ілюзія, сформована роботою нашого мозку?
  • Чи існує свобода волі?

Ці та багато інших питань на нашій наступній лекції 28 березня розкриє Олег Олександрович Кришталь, доктор біологічних наук, академік НАН України, член-кореспондент РАН, член Європейської академії, лауреат Державної премії СРСР і України в галузі науки і техніки, директор Інституту фізіології ім. О. О. Богомольця, НАН України, один з найбільш цитованих українських вчених у світі.

Вартість вхідного квитка: 120 грн (умови Простору включені).
Для студентів: 80 грн, необхідна попередня реєстрація (вкажіть тип оплати «готівкою» та придбайте квиток на місці після пред’явлення студентського).

Попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена. Зареєструватись або придбати квиток за посиланням.На мапі