Наукові пікніки Scientific Fun знову повертаються. Готуйтесь!


Завтра вже осінь, а осінь — це значить, що розпочинається новий сезон цікавинок, лекцій, різноманітних виставок та екскурсій. Вже третій рік поспіль цей сезон починається з наукових пікніків Scientific Fun.

874-1

Scientific Fun — це можливість доторкнутись до науки в прямому сенсі цього слова. На центральних площах та у скверах міст будуть проводити цікаві лабораторні досліди та експерименти, які можна повторити власноруч під наглядом організаторів. Розкажуть та продемонструють різноманітні закони фізики, хімії та біології. Покажуть, що наука — це не тільки формули в незрозумілих книжках, а насамперед те, що нас оточує!

Не омине участі в пікніках і команда «Моєї науки». Цього року ми представимо виставку наукових картин «Мистецтво науки». Зображення, які ви побачите на виставці є здобутком українських науковців й отримані ними на сучасному обладнанні нукових установ. Ми покажемо вам як виглядає світ за межами неозброєного ока.

Ну, і, як правило, новий сезон з новою силою! Географія міст-учасників у пікніках Scientific Fun як завжди розширюється. Чекайте їх у 10 містах України:

Львів — 5 вересня
Харків — 6 вересня
Київ — 12 вересня
Луцьк — 13 вересня
Кривий Ріг — 19 вересня
Дніпропетровськ — 20 вересня
Дубно — 26 вересня
Тернопіль — 27 вересня
Одеса — 3 жовтня
Вінниця — 4 жовтня

Місце проведення для кожного міста і програму Наукових пікніків буде розміщено на сторінках у соцмережах: Фейсбук та Вконтакті.

Вхід вільний!

Стати учасником Наукових пікніків і показати, що наука має бути цікавою може кожен охочий. Для цього потрібно до 1 вересня (Львів, Харків) або до 7 вересня (інші міста) заповнити анкету j.mp/scipicnics

Підтримати Наукові пікніки можна на Українській біржі благодійності: http://www.ubb.org.ua/project/1604/
Детальніше про проект: http://www.slideshare.net/shelevytska/1-50522830

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *