Відео-розповіді від науковців «Моєї науки» та каналу «Idealist.Media»


За минулий рік до «Моєї науки» долучилося чимало нових авторів, статей стає все більше. Ми взяли участь у багатьох науково-популярних заходах, читали лекції, показували цікаві досліди, виступали на радіо. Незабаром посилання на всі записи виступів з’являться на сторінках нашого сайту. Проте чимало любителів науки погано сприймають тексти, а дивитися 60-90-хвилинні лекції не у всіх є час. Саме тому наприкінці 2015 року ми започаткували новий проект спільно з інтернет-телебаченням «Idealist.media».

918-2

«Idealist.media» – це відео-платформа, на якій лідери суспільної думки та професіонали можуть висловити свої ідеї аудиторії, яка шукає інтелектуального контенту. «Фішкою» цього інтернет-каналу є відеоролики, які містять пряму мову особи без втручання телевізійників, цензури та викривлення змісту, з мінімальною редактурою. Це саме те, чого часто не вистачає спілкуванню науковців і журналістів. Журналіст шукає спрощення викладення інформації, вчений хоче якнайповнішої передачі інформації – на виході зазвичай отримуємо викривлену картину. Короткі популярні відео-розповіді дозволяють уникнути цього конфлікту, прибираючи посередника між науковцем і глядачем за лаштунки процесу, де телевізійник лише допомагає науковцю стати більш зрозумілим.

Отже, ви тепер розумієте, чому «Моя наука» почала співпрацю з «Idealist.media». Їхні телевізійні можливості та наші науковці створюють новий спосіб популяризації науки в Україні. Щоб не відкладати гарну ідею, ми одразу ж спробували. Ясно, що перший раз не могло вийти ідеально, є помилки, обмовки, неточності. Але нам сподобалось і ми даємо вам оцінити нашу спробу. Чекаємо від вас коментарів та оцінок тут у коментарях чи в соцмережах.

Розповідь про діабет і як його «заробити» від Віктора Досенка:

Про хімію спілкування клітин та схожість крові з океаном від Олексія Болдирєва:

Про життя дріжджів всередині та навколо нас від Сергія Гончарова:

Проект розрахований на тривалий час, тому ми запрошуємо колег-науковців готувати міні-лекції та зв’язуватися з нами через сторінку «Моєї науки» в Фейсбуку або з редакцією “Моєї науки”. А глядачі можуть пропонувати теми розповідей, як б вам були цікаві – знайдемо спеціалістів на кожну.

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *