VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція ім. Чумаченка: «Інновації: соціально-економічні та безпекові стратегії розвитку»

23 березня 2018п’ятниця, 11:00–14:00

Адреса:
Кафедра менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва, ТНТУ І.Пулюя
вул. Микулинецька, корпус № 7, к.305

Контакти організаторів:
nauka.mp.tntu@gmail.com

Місто: Тернопіль

Теги: конференція


Кафедра менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя запрошує Вас взяти участь у VІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції пам’яті почесного професора ТНТУ імені Івана Пулюя, академіка НАН України М.Г.Чумаченка: «Інновації: соціально-економічні та безпекові стратегії розвитку»

За результатами роботи планується видати збірник доповідей і тез конференції. Рекомендовані організаційним комітетом доповіді у вигляді наукових статей будуть опубліковані у фаховому електронному виданні: «Соціально-економічні проблеми і держава». Пріоритет надається статтям англійською мовою.

Вимоги до статей для публікації у фаховому електронному науковому виданні «Соціально-економічні проблеми і держава» розміщені на сайтіhttp://sepd.tntu.edu.ua/ .

Адреса оргкомітету:
Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя,
46000, Тернопіль, вул. Микулинецька, корпус № 7, к.305
тел. (0352) 519738
e-mail: nauka.mp.tntu@gmail.com

Більш детальна інформація за посиланням:
http://mp.tntu.edu.ua/naukova-diyalnist/konferentsiji/konferentsiji-2018/vii-vseukrajinska-naukovo-praktychna-konferentsiya-pamyati-pochesnoho-profesora-tntu-imeni-ivana-pulyuya-akademika-nan-ukrajiny-m-h-chumachenka-innovatsiji-sotsialno-ekonomichni-ta-bezpekovi-st/

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *