Математика єднає родини

16 листопада 2017четвер, 18:30

Адреса:
Клуб "Шостий кут", вул. Гіршмана 9/27

Контакти організаторів:
Фб подія
Науково-популярний клуб "Вільний університет Майдан Моніторинг"

Місто: Харків

Теги: ВУММ, математика, педагогіка


Приходьте до Вільний Університет Майдан Моніторинг і дізнавайтеся як

Математика єднає родини

“Я не розумію тих серйозних, респектабельних
дорослих, які, приводячи до мене на заняття першокласника, кажуть: «Будьте з ним якомога суворішою!» Чому не «Розкажіть щось дуже цікаве»? А забираючи свого малюка, батьки, суворо дивлячись у мій бік, питають у дитини: «Скільки ти задач сьогодні розв’язав?» А я була б рада почути запитання: «Яка задача була найцікавішою? Дай і я спробую її розв’язати!»
Тож, не дочекавшись від шановних батьків таких запитань, я влаштувала родинне математичне свято. Батьки, як і діти, отримали аркуш із задачками – такими самими, як і в дітей, чи трохи складнішими.
Бачили б ви, як загорілись очі батьків, які захопливо вони почали змагатися один з одним, зі мною, з дітьми! Батьки раптом стали такими ж, як і їхні чада, – нетерплячими, активними, гомінкими. Та й дітлахи почали з величезним ентузіазмом працювати,
бо ж у сусідній аудиторії такі ж самі задачки розв’язували найважливіші для них люди – батьки.”

Лектор:

Галина Годована

викладач математики Малого Каразінського університету ХНУ імені В. Н. Каразіна, керівниця гуртка “Дважды два” ЦДЮТ№1 Харківської міської ради, переможиця Фестивалю “Science on Stage Ukraine” та участниця “Science on Stage Europe”, м. Дерецен, Угорщина.

Вільний Університет


На мапі

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *