Інтерактивна програма “Україна доісторична”

25 серпня 2018субота, 14:00–15:30

Адреса:
Національний науково-природничий музей НАН України
вул. Богдана Хмельницького, 15

Контакти організаторів:
(044)235-62-66, (096)448-38-13

Місто: Київ

Теги: льодовиковий період, скам’янілості


Програма «Україна доісторична» – це одночасно і невеличкий екскурс у часи коли на території сучасної України не було жодного клаптика суші, панували неймовірні хижі акули і морські рептилії! Скільки це тривало? Що відбувалось під час льодовикового періоду і хто пережив усі халепи зледеніння та пристосувався до нового життя? Як змінювався рослинний світ?… Це те, про що ви зможете дізнатись під час інтерактивної екскурсії Палеонтологічним відділом нашого музею! А ще ви зможете відчути себе справжнім палеонтологом, видобути приховані в «надрах» імпровізованого розкопу справжнісінькі рештки викопних скам’янілостей і під час майстер-класу навчитесь створювати доісторичну прикрасу-оберіг, яку ви заберете з собою на згадку про цей день неймовірних відкриттів!
Автор та ведучий заходу: Юрій Шевела
Інформація та активності заходу розраховані на вік 8+.
Отже, запрошуємо усіх чомусиків до знайомства із світом головоногих молюсків, морських рептилій, хижих китів, мамонтів, дивовижних ракоскорпіонів і печерних людей!
Оплата:
*для дітей (45 грн. – вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 105 грн. вартість інтерактивної екскурсії з тематичним майстер-класом (сплачуєте на місці проведення заходу – 1-й поверх, праве крило, Виставкова зала музею) = 150 грн.;
*для дорослих (70 грн. вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 80 грн. вартість інтерактивної екскурсії з тематичним майстер-класом (сплачуєте на місці проведення заходу – 1-й поверх, праве крило, Виставкова зала музею) = 150 грн.

До вартості інтерактивної екскурсії з тематичним майстер-класом входять матеріали для майстер-класу та всі знайдені під час розкопок зразки, які стануть частиною Вашої палеонтологічної колекції. Ваша фотозйомка – безкоштовна.

Увага: якщо у заході бере участь лише Ваша дитина й Ви не хочете її відпускати саму Ви можете:
1) відвести її самостійно, сплативши для себе вхідний квиток до музею;
2) передати нам її з рук в руки не пізніше, ніж за 5 хвилин до початку заходу.
Реєстрація на захід є обов’язковою, за телефоном екскурсійного бюро: (044)235-62-66, (096)448-38-13 або за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1ruNGNSfg_vCzkiWiba4Utrp8m_hccMt0DFDKEVS1tP8/edit

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *