Дні науки в НаУКМА: зимова сесія

29 січняпонеділок, 18:002 лютого 2018п’ятниця, 12:00

Адреса:
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
вул. Г. Сковороди, 2

Контакти організаторів:
+380 44 425 6059

Місто: Київ

Теги: дослідницька робота, Могилянка, науковий пошук, підсумки


Дні науки НаУКМА є найважливішою подією року в академічному календарі Могилянки. Фактично, це підведення підсумків цілорічної дослідницької роботи науковців університету, презентація її результатів академічній спільноті, визначення напрямків наукового пошуку на рік наступний.
Дні науки НаУКМА дають студентам, аспірантам та молодим науковцям простір для наукового дебюту, старшим колегам-науковцям – чергову змогу подискутувати, підбити підсумки минулого року й визначити напрями досліджень на наступний рік.
Всі заходи Днів науки традиційно є відкритими, тож до участі в них запрошуються всі охочі, причому не лише члени могилянської спільноти, а й студенти та дослідники інших вишів.

Дуже напружена двотижнева програма зимової сесії Днів науки в НаУКМА – конференції, семінари, круглі столи і т.д. – не закінчується у лютому, а охоплює заходи, які будуть проходити в університеті та за його межами впродовж всього року! Тож стежте за стрічкою новин, щоб бути в курсі наукових здобутків колег-могилянців!

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *