Дні науки 2018 Івано-Франківськ

11 листопада 2018неділя, 13:00–18:00

Адреса:
вул. Карпатська, 15
Наукове містечко "Нова енергія" на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Контакти організаторів:
Подія у Fb

Місто: Івано-Франківськ

Теги: Івано-Франківськ, дні науки


Дні науки” — науково-популярна акція, що проводиться в наукових закладах України з 2013 року.

Програма
Дні науки 2018. Івано-Франківськ

Подія у Fb

11 листопада (неділя)

Наукове містечко “Нова енергія” на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

(вул. Карпатська, 15)

Демонстрації (13:00-15:00)

13:00 Tesla energy show

Справжнісіньке шоу зі спецефектами на будь-який смак, каскадами електричних зарядів та блискавок, плазмовими кулями, генераторами, від яких волосся буквально стає “дибки” – лише невелика частина грандіозного «Tesla Energy Show»! Це містичний та небезпечний світ. Світ змінного струму, блискавок та надзвичайних відкриттів. Його творець — Нікола Тесла, геній, який випередив свій час.

14:00 Наукове шоу вогню «Аllхімія»

Під час шоу на глядачів чекає багато вогню, вибухів, іскор та небезпеки. Всі охочі стануть свідками вогняних перетворень, опиняться в самісінькому епіцентрі вибуху, стануть творцями полум’я, його дослідниками та приборкувачами.

15:00 Шоу наднизьких температур «Шостий елемент»

Шоу продемонструє властивості речовин при низьких та наднизьких температурах (до мінус 196 ⁰C). Миттєве замороження троянди, магічний туман, зубна паста для мамонта – це лише з деяких цікавих дослідів з хімії, які наші гості зможуть провести разом з науковцем-хіміком. Шоу не залишить байдужим нікого. А наприкінці шоу глядачі зможуть поласувати смачним морозивом, яке приготують за допомогою рідкого азоту.

Екскурсії (13:00, 14:00,15:00 та 16:00)

Екскурсія науковим містечком “Нова енергія”

Ви познайомитесь із законами фізики, властивостями тіл та перетворенням енергії, поринете у віртуальний світ, де вмить перенесетесь у будь-яку точку Галактики. Тут батьки можуть позмагатись із дітьми, хто більше згенерує енергії на велогенераторі. Наші екскурсоводи — справжні професіонали своєї справи, які вміють пізнавально, доступно й весело розповісти про кожен науковий експонат. Окрім цього у нашому Науковому музеї можна торкатися всіх експонатів, перевіряти перетворення енергії, а також — спробувати себе у ролі дослідника

Майстер-класи

13:00-14:00 Реактор Андрій Коцюбинський (Вік 6+)

Експерименти з хімії та фізики, які кожен охочий зможе проводити разом з нашим науковцем-хіміком. Демонстрація та підтвердження відомих законів та явищ у оригінальний та незвичний спосіб.

14:00-15:00 3D. Віртуальність у реальність Володимир Корнута (Вік 10+)

Ми знаємо, що за 3D майбутнє нашої важкої і легкої промисловості. Саме тому знайомство з цією технологією дасть перевагу кожному, хто хоче домогтися успіху в майбутньому. Дитина завжди прагне постійно вчитися, бачити та дізнатися щось нове, пробувати все самотужки. Саме для таких дітей ми створили першу у Західному регіоні 3D-ШКОЛУ та розробили адаптований курс: “3D.Віртуальність у реальність”, з яким Ви зможете познайомитися на нашому майстер-класі

14:00-15:00 Локація архітектури та дизайну «ART house» Галина Лукомська (Вік 4+)

Цікавий майстер-клас, який привабить наймолодших наших відвідувачів. Навчати азам архітектури та дизайну будемо за допомогою харчових продуктів, з яких дітки зможуть будувати смачні архітектурні споруди та прикрашати їх на свій смак. Архітектура в нашому розуміння – це не лише конструювання будівель, моделювання, вивчення принципів містобудування. Будемо навчати діток відчуттю прекрасного, відчуттю гармонії форм, кольорів, текстур, масштабів та об’ємів.

15:00-16:00 IT-локація програмування для дітей мовою «SCRATCH» Богдан Танчак (Вік 10+)

На майстер-класі діти зможуть зайнятися візуальним програмуванням мовою «SCRATCH». Ця освітня програма розроблена Массачусетським технологічним університетом спеціально для дітей у формі цікавої гри. Чудова локація для дітей, які мріють опанувати професію майбутнього – ІТ-шника.

16:00-17:00 Ілюзіоніст Олександр Кампов (Вік 12+)

Ніякої магії, тільки “чиста” наука! Ми у науковому містечку «Нова енергія» завжди демонструємо фізичні закони в дії, а на цій локації ми будемо порушувати звичні фізичні властивості добре відомих предметів та змінювати стандартний хід відомих фізичних явищ. Під час майстер-класу діти будуть, окрім опановування секретів цікавих наукових фокусів, розвивати нестандартне та критичне мислення, дрібну моторику рук, вивчатимуть психологію людини та її підсвідомі психологічні помилки, основні критерії успішних публічних виступів.


Слідкуйте за програмою заходів Дні науки 2018 та дізнайтеся про програми в інших містахНа мапі

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *