Демонстрація “Хижі рослини”

14 січня 2018неділя, 14:30–16:30

Адреса:
Національний науково-природничий музей НАН України
Богдана Хмельницького 15

Контакти організаторів:
довідки за телефоном 0636164956

Місто: Київ

Теги: демонстрації, хижі рослини, цікава наука


Якщо з якихось причин Ви сумуєте в зимовіі дні – то ми маємо, що запропонувати. Поєднайте цікаве та веселе на демонстрації про найзагадковіші рослини нашої планети. Вони живуть за своїми правилами у моторошному світі видової боротьби, а їхня холодна краса – смертельна. Хижі рослини з хитромудрими ловчими пастками здавна дивували науковців та захоплювали уяву любителів рослинного царства. Ми дослідимо будову їхніх пристосувань для полювання на здобич, ознайомимось з відомими та ще нерозкритими загадками улюблених рослин Ч. Дарвіна. Опануємо ази вирощування росичок з насіння й кожен учасник забере з собою свою власну хижу міні-плантацію. А на завершення зіграємо у затишний «Комахоїдний квест» у стінах відділу ботаніки природничого музею.
Для участі необхідна реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1p7tzS_qFQBpKGCozr4g5JKVaudOf0JYdhJvqA62Ypus/edit

Оплата: 100 грн – для дітей, 120 грн – для дорослих (вхідний квиток до музею та матеріали для посадки плантації хижих рослин включені у вартість програми) 

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *