Археологія: Міфи та Реальність

6 червня 2018середа, 18:00–20:30

Адреса:
Книгарня "Буква"
вулиця Богдана Хмельницького, 3Б

Місто: Київ

Теги: археологія


6 червня 2018 о 18.00 в книгарні “Буква” (вул. Богдана Хмельницького, 3б, Київ) відбудеться чергова дискусія в рамках Масштабного проекту знань “Інтелектуальні дискусії”.

Тема: “Археологія: Міфи та Реальність”.

Експерти:

– Наталія Хамайко, молодший науковий співробітник Інститут археології НАНУ.
Наукові інтереси:
Археологія та історія Давньої Русі. Основні напрями наукових досліджень — прояви світоглядних уявлень, зокрема на території Подесення. До кола наукових інтересів входять також археологія середньовічних та ранньомодерних міст, проблеми джерелознавства, культурних і торгівельних зв’язків з іншими територіями, настільні ігри середньовічної Європи.
Поточні дослідження й проекти:
«Пам’ятки матеріальної культури давнього населення України в колекціях наукових фондів Інституту археології НАН України»; розділ «Пам’ятки «дружинного» кола в ранній історії Русі».
«Східноєвропейський степ і Нижній Дунай у VII—XI століттях (Слов’яни і праболгари на периферії візантійського світу)». Спільний науковий проект Болгарської Академії наук і Національної академії наук України.

– Євген Синиця, археолог-славіст.
Спеціалізується у вивченні слов’янських поховальних пам’яток доби раннього середньовіччя, взаємодії різних поховальних традицій. Також до кола наукових інтересів входять проблеми генези ранньосередньовічних археологічних культур, контакти осідлого і кочового населення Східної Європи у добу Великого переселення народів.
Викладає курси з археології доби латену, римського часу та середньовіччя, теорії археології, методики польових досліджень.
Брав участь у роботі багатьох археологічних експедицій в різних регіонах України. З 1999 року керує розкопками ”Канівського поселення полян” переддавньоруського часу.
– та інші на стадії погодження.

Напрямок дискусії (попередня версія)!
– Що таке археологія?
– Історія = Археологія?
– Міфи про археологію.
– Українська та іноземна археологія.

Обговорення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *