Проект «Ноосфера»

Теги: музей, популярний блог, популярний сайт, портал

http://noos.com.ua/


Проект припинив своє існування 2013 року.

Проект «Ноосфера» — відкритий редагований колективний блог, присвячений науці і техніці. Наша аудиторія — інженери, вчені, студенти, бізнесмени і взагалі всі, хто стежить за досягненнями науково-технічного прогресу, з професійних міркувань або просто з цікавості. Автори статей сайту, в першу чергу, наші відвідувачі, які діляться своїми думками про те, що їх хвилює і в чому вони є експертами. Редакція «Ноосфери» стежить за тим,  щоб ніщо не заважало вільному обміну інформацією і допомагає авторам наповнювати сайт живим змістом.

Наша модель мовних версій дозволяє брати участь у наповненні сайту всім бажаючим у найбільш зручній для кожного формі, а система рейтингу забезпечує гідне місце для публікацій, які найбільше сподобалися читачам. Сайт створений в рамках проекту «Науково-технічний музей 2.0», який реалізує Український центр розвитку музейної справи за підтримки Фонду «Розвиток України». Власне, Фонд «Розвиток України» і виділив грант на розробку сайту, за що йому велика подяка.

Однією з головних цілей проекту, як видно з його назви, є популяризація науково-технічних музеїв України. Таких музеїв у нашій країні — більше сотні. Нажаль, ми дуже мало про них знаємо. Це погано і має бути виправлено, оскільки в музеях зберігається безліч унікальних речей, які заслуговують уваги.